سؤال مکس پین 3

22 جولای 2012 19:09 - 08 آگوست 2012 16:56 #26381 توسط kingmichael
یادش بخیر .
من با مکس پین زندگی ها کردم. هنوز هم ازش لذت میبرم

لطفاً ورود یا ايجاد حساب كاربری برای پیوستن به بحث.

08 آگوست 2012 13:46 - 08 آگوست 2012 13:47 #27161 توسط شايان
من این تاپیک رو ندیده بودم!بازی یکی دو ماهی است اومد بازی که من هم باهاش خیلی خاطره داشتم و دارم مثل خیلی از هم بچه های هم سن وسالم....امین خیلی اطلاعات خوبی در مورد بازی اینجا نوشتی ولی تا جایی که یادمه اسم بازی مکس پین بود ها! :bye:

اين تصویر برای مهمان پنهان می‌باشد.
برای ديدن آن ثبت نام و يا وارد سايت شويد.

بیاد داشته باشید بهتر است به یکباره خاموش شد تا ذره ذره محو شدن

08 آگوست 2012 16:55 #27168 توسط e r o s
چشم از این شماره اصلا آب نمی‌خوره؛ بخصوص که نویسنده دیگه سم لیک نیست.
منم با مکس پین‌ها زندگی کردم! البته از عوض شدن کاراکترهاش در شماره دوم واقعا دلخور شدم. مکس پین اول شمایل نویسنده داستانه.
بازی دوم هم خیلی پر و زیبا بود مخصوصا با موتور هاوک که تا پیش از اون تقریبا نبود؛ اما شماره اول برام چیزه دیگه‌ایه. داستانش معرکس!

از همه چیز گذشته، مکس پین که تداعی بدترین نوع سرمای زمستون درون و بیرون رو برامون داره رو چه به شهر داغ ریو با کله تراشیده!؟!

This is BREAKING NEWS

09 آگوست 2012 13:41 #27202 توسط شايان
علی دقیقا نکته ای همیشه تو نقد های پیش از عرضه بازی بهشون پرداخته شد تغییر فضای بازی بود...همه نگران این موضوع بودن و تغییر فضا و جو بازی و اینکه دل از اون سرما و کوچه های تاریک دو بازی گذشته کندن...البته تیم سازنده گفته که بر عکس چیزی که به نظر میاد ما ایده های جالبی داریم که شما رو غافلگیر میکنه و به جذابیت بازی اضافه میکنه من که خودم بازی رو هنوز بازی نکردم اما تمام کسانی که بازی کردن میگن بازی فوق العاده بود حالا شاید یکی تو این فروم پیدا بشه که بازی کرده و راضی نباشه خوب میشه اینجا یکم دربارش توضیح بده

09 آگوست 2012 15:22 #27210 توسط e r o s
آره واقعا دوس دارم تعریف یکیو از بازی بشنوم.
ریویو بازی رو از گیم تریلرز گرفتم که متٔاسفانه نمره خوبی نگرفته. بخصوص داستانش دو رو بر ۵ گرفته!
چند مرحله اول همون فضای قدیمو داره اما بعدا وارد برزیل می‌شه!! آخرین چیزی که ما نیاز داریم دیدن بدبختی‌های برزیلی‌هاست! گرمای کشنده و جنایتکارهای مادرزاد و بی‌انگیزه!

This is BREAKING NEWS

كاربر(ان) زير تشكر كردند: شايان

09 آگوست 2012 16:11 #27218 توسط شايان
گویا دیگه از عکس هایی که داستان مراحل رو تعریف میکرد خبری نیست تو بزی مکس حسابی داغون شده و معتاد به قرص های روان گردان واقعا از فرض برزیل و گرماش در تضاد با سرمای گذشته یک حس دیگه ای رو ایجاد میکنه...

09 آگوست 2012 16:20 #27219 توسط AM!N
من مدتی هست بازی رو تموم کردم . باید بگم از نظر تکنیک های گرافیکی بین بازی های سوم شخص تمام دوران ها فعلآ اول هست . و اما در مورد داستان . به شخصه صحنه ای که مکس تصمیم عجیبی گرفت و موهاشو از ته تراشید کلی ذوق کردم ! قبول دارم بعضی جاها محیط بازی مثل سری های قبل نیست ولی همون قسمتها هم خود کاراکتر رمز آلود مکس خیلی خوب به تصویر کشیده شده و احساس بدی به بازیکن نمیده . درکل به عنوان یه بازی سرگرم کننده قبولش دارم .
اما خوب هیچوقت جای سری 1 این بازی رو نمیگیره . دلیلش هم این هست که اون دوران توقعات بازیکنان به اندازه الان نبود و مکس پین 1 یه بازی فراتر از انتظار بود براشون . مطمئنآ اگه همین مکس پین 3 یک دهه پیش منتشر میشد تبدیل به خاطرات کودکی خیلیا میشد ! ولی باید قبول کنیم زمونه دیگه عوض شده و بزرگترین شاهکارها تو صنعت بازی هم به اون اندازه بازیکن رو راضی نمیکنه .

كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s

15 آگوست 2012 19:32 #27516 توسط e r o s
خبری از کمیک‌های محبوب‌مون با اون صدای سرد و یخ زده هست؟
چند درصد بازی تو هوای داغ و روشن برزیله؟

This is BREAKING NEWS

15 آگوست 2012 22:19 - 15 آگوست 2012 22:27 #27530 توسط AM!N

e r o s نوشته: خبری از کمیک‌های محبوب‌مون با اون صدای سرد و یخ زده هست؟
چند درصد بازی تو هوای داغ و روشن برزیله؟

نه خبری از کمیک نیست . درواقع مکس در حین بازی راوی داستانش هست . خیلی هم پیچیده کردنش و اگه حواست نباشه نمیفهمی چی شد داستان . کات های زیادی به آینده و گذشته داره . من خودم آخر نفهمیدم مکس توی کدوم زمان داشت روایت میکرد داستان رو !
داستان در مورد زندگی جدید و ناخواسته مکس به عنوان محافظ شخصی برای یه خانواده پولدار برزیلی هست . که توی کارش زیاد موفق نمیشه و خاطرات از دست دادن زنش دوباره با کشته شدن دونه دونه زنای اون خانواده و اطرافیانشون براش تکرار میشه .
مکس وضعیت آشفته ای داره و همش در حالت مستی و آشفتگی روحی دیده میشه ...
شاید 20 یا 30 درصد بازی تو کوچه های شهر ریو روایت شده .
از نظر تنوع لوکیشن ها خوب عمل شده و بازی تو جاهای مختلفی مثل بندر تاریک روستایی ، قبرستون ، فرودگاه ، خیابون شهری ، ساختمان مخروبه ، کشتی مسافری و خیلی جاهای دیگه جریان داره .شکل و شمایل خود کاراکتر مکس هم در طول بازی دچار تغییرات میشه . درکل نمره بالایی باید به این بازی داد !

كاربر(ان) زير تشكر كردند: e r o s

16 آگوست 2012 06:29 #27536 توسط e r o s
مرسی عزیزم حسابی مشتاقم کردی. با این تفاسیر فکر می‌کنم در زنده کردن یه خاطره قدیمی به بهترین نحو ممکن عمل کردن، درسته؟

This is BREAKING NEWS

مدیران انجمن: Ehsanblackfire

Please publish modules in offcanvas position.